Potrebujete poradiť? Zavolajte nám alebo nás kontaktujte online!
Cenová ponuka zadarmo note-icon
všetky služby
dezinfekcia-priestorov

Bezchlórová dezinfekcia priestorov

Efektivita a jednoduchá aplikácia ho predurčuje na dezinfekciu a sterilizáciu domácností a pracovísk, ale rovnako dobre je použiteľný aj na dezinfekciu priestorov verejných budov, nemocníc alebo iných objektov, kde je veľký pohyb osôb. Prípravok je vhodný ďalej na dezinfekciu konštrukčných prvkov verejných priestranstiev (napr. detských ihrísk alebo autobusových zastávok).

Mám záujem prenajať

Bezchlórová ochrana pred 99,99% mikroorganizmov!

Bezpečnosť v každom segmente

Bezchlórová dezinfekcia je vysoko účinná nielen na viditeľných, ale aj na ťažko dostupných miestach. Aplikovaná na dezinfikovaný povrch pod tlakom účinkuje už za 60 minút. Sanosil používaný našimi kolegami účinne likviduje 99,99 % plesní, vírusov a baktérií bez použitia chlóru a alkoholu.

Efektivita a jednoduchá aplikácia ho predurčuje na dezinfekciu a sterilizáciu domácností a pracovísk, ale rovnako dobre je použiteľný aj na dezinfekciu priestorov verejných budov, nemocníc alebo iných objektov, kde je veľký pohyb osôb. Prípravok je vhodný ďalej na dezinfekciu konštrukčných prvkov verejných priestranstiev (napr. detských ihrísk alebo autobusových zastávok). Okrem toho sa dá použiť na dezinfekciu stien, povrchov a nábytku. Dezinfekcia a sterilizácia zabezpečí až 99,99%-nú, priam lekárenskú čistotu.

Z dezinfekčných prostriedkov dostupných na trhu je Sanosil jediným certifikovaným prípravkom. Garantuje tak účinný, overený a pre zdravie človeka absolútne bezpečný spôsob dezinfekcie povrchov. Sila prípravku ide ruka v ruke s jeho jemnosťou. Kým v dezinfekcii povrchov je nekompromisný, k pokožke a k dýchacím cestám je jemný a nedráždivý.

Kontaktujte nás
Používame len profesionálne
zariadenia a prípravky

Dezinfekcia priestorov nedráždivými certifikovanými prípravkami bez použitia chlóru a alkoholu. Spoľahlivá ochrana pred 99,99% baktérií, vírusov a plesní..

Cenová ponuka
Ochrana priateľská k zdraviu

Sanosil je univerzálny dezinfekčný prostriedok vhodný na kovové, keramické, drevené i textilné povrchy. Pomôže odstrániť mikroorganizmy a plesne z kobercov i záclon. Nemusíte sa hneď zbavovať plesnivých závesov, stačí ich len vyčistiť.

Popri dezinfekcii priestorov je vhodný aj na čistenie oblečenia a obuvi, krátkodobo nosené veci tak nie je potrebné hneď oprať. Sanosil neškodí ani zdraviu ani prírode. Ide o bezchlórovú dezinfekciu, preto sa nemusíte obávať ani toho, že sa prípravok dostane na potraviny. Môže sa dokonca použiť na “umytie” ovocia, nakoľko obmedzuje tvorbu plesní v ňom. Aj to len dokazuje, že dezinfekcia priestorov nemôže byť bezpečnejšia. Prípravok nezanecháva žiadne stopy, nie je ho potrebné umývať ani neutralizovať.

Dokonale ochráni Váš domov od 99,99% vírusov, baktérií a plesní. Vyberte si odborníka, ktorý dezinfekciou povrchov ochráni Vaše zdravie aj zdravie Vašej rodiny. Naši kolegovia vydezinfikujú Váš domov alebo kanceláriu rýchlo, pričom zanechajú za sebou len lekárenskú čistotu.

Mám záujem

Cenová ponuka

Od vašej individuálnej cenovej ponuky vás delí len niekoľko kliknutí.

Vyplňte FORMULÁR a ideme na to!

Vaša správa bola odoslaná, ďakujeme za Váš záujem!
Cenová ponuka Cenová ponuka šitá na mieru, bez poplatkov a záväzkov, do 24 hodín.

Naplánujte si svoju prácu, informujte sa ohľadom voľných termínov.

clock Ďakujeme za prejavený záujem. Naši kolegovia Vás budú do 24 hodín kontaktovať.
Informujte sa ohľadom našich cien, voľných termínov. Požiadajte o cenovú ponuku online
arrows