Potrebujete poradiť? Zavolajte nám alebo nás kontaktujte online!
Cenová ponuka zadarmo note-icon
všetky služby
maliarske-prace-v-exterieri

Maliarske práce v exterieri

Striekaná hydroizolácia strechy alebo cestné nátery? V každej oblasti sme Vám k dispozícii.

Vďaka skúsenostiam sú naši kolegovia schopní v rámci domu alebo budovy zabezpečiť kompletné maliarske a izolačné práce, majú prax v strojovom i ručnom maľovaní.

Chcem vedieť viac
maliarske-prace-v-exterieri maliarske-prace-v-exterieri

Strecha alebo cesta?

Striekaná hydroizolácia strechy alebo cestné nátery? V každej oblasti sme Vám k dispozícii. Vďaka skúsenostiam sú naši kolegovia schopní v rámci domu alebo budovy zabezpečiť kompletné maliarske a izolačné práce, majú prax v strojovom i ručnom maľovaní.

Disponujeme vlastným vybavením, preto celý proces maľovania vieme zrealizovať v tom najkratšom možnom čase, aby ste Vy nemuseli zbytočne čakať a aby tým neutrpel časový harmonogram plánovaných stavebných prác. Je však potrebné poznamenať, že rýchlosť vyhotovenia nie je nikdy na úkor jeho kvality.

Je pre nás samozrejmé, že pracovný priestor si pred prácou pripravíme a po práci upraceme. Žiadne fľaky, žiadne poškodené steny. Našu prácu Vám budú pripomínať len žiarivé farby.

Kontaktujte nás

Ochrana pred vlhkosťou - hydroizolácia

Striekaná izolácia je jednou z najmodernejších izolačných techník používaných počas rekonštrukcie alebo výstavby budov. Striekanie hydroizolácie umožňuje bezchybné prekrytie aj na ťažko dostupných miestach. Aplikácia je jednoduchá a možná na zvislých i vodorovných povrchoch, vyžaduje si však vysokú presnosť a skúsenosti. Len málokto vie, že správna izolácia znižuje prevádzkové náklady a zvyšuje hodnotu nehnuteľnosti.

Chýbajúca alebo poškodená hydroizolácia má za následok poškodenie stien, vznik plesní, olupovanie farby a poškodenie statiky. Vhodná hydroizolácia týmto problémom pomáha predchádzať. Vďaka ľahkému materiálu striekaná hydroizolácia nezaťažuje konštrukciu, napriek tomu však dokonale chráni pred vonkajšími vplyvmi. Striekanie izolácie sa vykonáva špeciálnym strojom, ktorý máme vo vlastníctve.

Naša práca je preto rýchla, čistá a účinná. Žiadne zdržovanie. Nami používané ekologické materiály zabraňujú pomnoženiu húb a baktérií a prispievajú k zlepšeniu kvality nášho života i života našich rodinných príslušníkov. Okrem toho sú účinné aj v boji proti plesniam a korózii.

Kontaktujte nás
maliarske-prace-v-exterieri

Ochrana priemyselných objektov

Protipožiarne maľovanie môže ochrániť konštrukciu budovy. Zabraňuje šíreniu požiaru či je konštrukčným materiálom drevo, kov alebo betón. Prvoradou funkciou protipožiarneho maľovania je ochrana materiálu pred prehriatím, vďaka čomu sa konštrukcia v prípade požiaru stáva oveľa odolnejšou. Opakované a pravidelné nanášanie farbiva zvyšuje životnosť konštrukcie aj v prípade extrémnych záťažových podmienok. Zvyšuje odolnosť materiálu proti korózii a teplote a v prípade katastrofy môže poskytnúť až hodiny času navyše, ktoré je možné využiť na záchranné opatrenia.

Materiál nenanášame klasickou formou, ale formou syntetickou. Pracujeme v objektoch rôznych veľkostí a výšok. Technológia syntetickej maľby nepozná nedosiahnuteľné miesta. Farbu nenanášajú naši kolegovia štetcami, ale technikou striekania. Maľba je aplikovateľná v exteriéroch, interiéroch i v priemyselných halách. Technika syntetickej maľby umožňuje rovnomerné prekrytie povrchov a použitie iba potrebného množstva materiálu

Kontaktujte nás
maliarske-prace-v-exterieri maliarske-prace-v-exterieri

Natieranie striech

Natieranie striech nie je vôbec jednoduchým estetickým zásahom. Aby sme zachovali úroveň komfortu, ktorý nám budova poskytuje, je nutné zabezpečiť jej dokonalú ochranu. Strešná izolácia zabraňuje vzniku korózie alebo zastaví jej postup. Hrdzavá strecha totiž postupne stráca svoju ochrannú funkciu a deň za dňom sa stáva menej odolnou voči teplotným a poveternostným zmenám.

Moderná strešná izolácia týmto procesom bráni. Zvyšuje odolnosť strešnej plochy a napomáha optimálnemu fungovaniu nehnuteľností voči vonkajším vplyvom. Súčasne s nanášaním náterov odstránime na streche aj trhliny, ktoré umožňujú prienik vody a nečistôt do strešnej konštrukcie a jej narušovanie zvnútra. Náter strechy je potrebné v každom prípade vykonať ešte pred objavením prvých známok korózie, kedy je materiál strechy ešte nepoškodený.

Kontaktujte nás
maliarske-prace-v-exterieri maliarske-prace-v-exterieri maliarske-prace-v-exterieri maliarske-prace-v-exterieri

Nieco, čo sa nedá zaplatiť

Počas prieskumu cien môžete natrafiť na mnoho majstrov, ktorí naozaj pekne pracujú. Rozdiel medzi nimi a nami je ten, že my svoju robotu milujeme. Zastávame názor, že každá práca je jedinečná, preto nepracujeme podľa šablóny.

Zobraziť referencie
maliarske-prace-v-exterieri maliarske-prace-v-exterieri maliarske-prace-v-exterieri maliarske-prace-v-exterieri
maliarske-prace-v-exterieri

Cenová ponuka

Od vašej individuálnej cenovej ponuky vás delí len niekoľko kliknutí.

Vyplňte FORMULÁR a ideme na to!

Vaša správa bola odoslaná, ďakujeme za Váš záujem!
Cenová ponuka Cenová ponuka šitá na mieru, bez poplatkov a záväzkov, do 24 hodín.

Naplánujte si svoju prácu, informujte sa ohľadom voľných termínov.

clock Ďakujeme za prejavený záujem. Naši kolegovia Vás budú do 24 hodín kontaktovať.
Informujte sa ohľadom našich cien, voľných termínov. Požiadajte o cenovú ponuku online
arrows