Potrebujete poradiť? Zavolajte nám alebo nás kontaktujte online!
Cenová ponuka zadarmo note-icon
všetky služby
prenajom-odvlhcovacov

Prenájom priemyselných odvlhčovačov

V rámci prenájmu odvlhčovačov dodáme naše zariadenia na Vašu žiadosť priamo do pracovných priestorov. Naši kolegovia sú Vám kedykoľvek k dispozícii v záujme toho, aby celý proces odstránenia vlhkosti prebehol čo najjednoduchšie a najhladšie.
Pre nás znamená prenájom odvlhčovača nielen poskytnutie samotného zariadenia, ale aj adekvátnej odbornej pomoci.

Mám záujem prenajať
prenajom-odvlhcovacov prenajom-odvlhcovacov

Požičovňa odvlhčovačov na priemyselné účely

Účel prenájmu odvlhčovačov

Odvlhčovanie nie je vôbec zbytočná činnosť, ktorú by sme mali vynechať. Či staviate alebo prerábate, vlhkosť môže v objekte budovy spôsobiť vážne problémy. Ohrozené sú nielen steny, ale aj zdravie obyvateľov objektu. Aj Vaša stavba možno potrebuje zbaviť vlhkosti, to však neznamená, že musíte investovať do nákupu drahých zariadení. Môžete si vybrať z viacerých zariadení, ktoré sa líšia výkonom.

Požičovňa odvlhčovačov Vám ponúka možnosť využívať výhody poskytované týmito zariadeniami, pričom prevádzku a údržbu má na starosti prenajímateľ. Ak si myslíte, že tieto služby poskytujeme len priemyselným závodom a firmám, dovoľte nám pripomenúť, že služba prenájom odvlhčovačov je dostupná aj pre súkromné osoby.

Niekoľko príkladov, že sa nejedná o abstraktné záležitosti: ak v objekte praskne vodovodné potrubie, steny môžu ľahko navlhnúť a následne vytvoriť ideálne prostredie pre tvorbu plesní. Toto je však len začiatok celého procesu, ktorý v konečnom dôsledku vedie k postupnému poškodeniu nehnuteľnosti a poklesu jej hodnoty. Prenájom odvlhčovača však na druhej strane môže istým procesom aj napomáhať! Počas maľovania sa týmto spôsobom výrazne skráti doma schnutia.

Naši kolegovia Vám ochotne pomôžu pri výbere toho správneho. Všetky tieto procesy môžete jednoducho zastaviť, stačí zadať kľúčové slová: Odvlhčovač požičovňa.

Kontaktujte nás
Používame len
profesionálne zariadenia

Ponúkame na prenájom profesionálne ohrievače a odvhlčovače vzduchu rôznych výkonov. Naše odvlhčovače umožňujú vysúšať veľké plochy ale i malé priestory.

Pozrieť prenajaté odvlhčovače

Požičovňa odvlhčovačov na priemyselné účely

V rámci prenájmu odvlhčovačov dodáme naše zariadenia na Vašu žiadosť priamo do pracovných priestorov. Naši kolegovia sú Vám kedykoľvek k dispozícii v záujme toho, aby celý proces odstránenia vlhkosti prebehol čo najjednoduchšie a najhladšie. Pre nás znamená prenájom odvlhčovača nielen poskytnutie samotného zariadenia, ale aj adekvátnej odbornej pomoci.

Naše zariadenia fungujú nepretržite aj 24 hodín, takže Vaša práca nebude prerušená ani o minútu dlhšie, ako je naozaj potrebné. Je dôležité poznamenať, že tieto zariadenia nedisponujú nádržami, preto nie je potrebné proces odstraňovania vlhkosti prerušovať kvôli ich vyprázdneniu. Vlhkosť zachytená z ovzdušia je okamžite odvádzaná prostredníctvom na to určenej hadice.

Celý proces zabezpečujú vysokovýkonné tepelné ohrievače, ktoré pracujú na princípe kondenzácie pár. Kondenzát sa následne odvádza zo vzduchu a teda aj z priestorov. Proces odvlhčovania je možné použiť už počas samotnej výstavby objektu alebo na riešenie problémov, ktoré vznikli neskôr.

odvlhcovac-trotec
Nemecky profesionálny odvlhčovač dokáže odčerpať až 150l vody za deň je ideálny pre profesionálne použitie v novostavbách a sušenie zatopených priestorov s častým premiestňovaním.
 • Umývateľný vzduchový filter je ľahko prístupný a jednoducho sa čistí.
 • Pripojenie odtokovej hadice pre nepretržitú prevádzku
 • Odvlhčovací výkon: 150l/24hod
 • Prevádzková teplota: 5°C - 32°C
 • Pracovná vlhkosť: 32 až 80%
 • Prietok vzduchu 1480m3/hod
 • Príkon max: 1,8kW
 • Hlučnosť: 56dB
 • Automatické odvlhčovanie riadené hygrostatom
 • Vysokokvalitný horúci plyn odmrazovania
 • Kvalitný DURABLE rotačný kompresor
 • Dĺžka: 540mm
 • Šírka: 640mm
 • Výška: 850mm
 • Hmotnosť: 50kg

Stroje na prenájom

Odvlhčovač Trotec TTK650s od: 25 €/deň
Odvlhčovač Trotec TTK650s
1-7 dní 30 €/deň od 8. dňa 25 €/deň
Graco Mark X Max Standard od: 60 €/deň
Graco Mark X Max Standard

Striekacie zariadenie Mark Max je profesionálne, viacúčelové ľahké a výkonné zariadenie, určené pre airless striekanie stierok, lakov, plnidiel, akrylátových farieb, základných farieb, latexov, disperzií, epoxidov, bitúmenov, lepidiel, antikoróznych a vysokoviskóznych materiálov. Je veľmi vhodné aj pre antikorózne a protipožiarne nástreky konštrukcií, nádrží, striech a podobne. Kompaktná konštrukcia uľahčuje transport medzi pracovnými miestami a po schodoch.

1-7 dní 75 €/deň od 8. dňa 60 €/deň

Požičovňa ohrievačov a odvlhčovačov

Všetky stroje sú možné použiť pre malé a veľké priestory. Naše prístroje na požičovňu sú vhodné na profesionálne používanie. Cena dohodou.

Ak máte záujem o naše služby neváhajte nás kontaktovať.

Mám záujem prenajať
odvlhcovac-trotec odvlhcovac-trotec odvlhcovac-trotec odvlhcovac-trotec

Stavebné odvlhčovače

Nemecky profesionálny odvlhčovač dokáže odčerpať až 150l vody za deň je ideálny pre profesionálne použitie v novostavbách a sušenie zatopených priestorov s častým premiestňovaním.

Pozrieť referencie

Cenová ponuka

Od vašej individuálnej cenovej ponuky vás delí len niekoľko kliknutí.

Vyplňte FORMULÁR a ideme na to!

Vaša správa bola odoslaná, ďakujeme za Váš záujem!
Cenová ponuka Cenová ponuka šitá na mieru, bez poplatkov a záväzkov, do 24 hodín.

Naplánujte si svoju prácu, informujte sa ohľadom voľných termínov.

clock Ďakujeme za prejavený záujem. Naši kolegovia Vás budú do 24 hodín kontaktovať.
Informujte sa ohľadom našich cien, voľných termínov. Požiadajte o cenovú ponuku online
arrows